Arne Duncan stenograma: Kai kurių For-Profit gavo “etapuose etika”

... First Surviving Septuplets. What They Look Like 18 Years Later? WOWDORIE Nolt: gerai. Tai buvo paskutinė problema. Koordinatorius: gerai. Iki dar klausimas Allysia Finley. Koordinatorius: Kitas klausimas Janet Lorin Bloomberg ataskaitas. Koordinatorius: Kita problema Valerie McCabe iš Al Jazeera Amerikoje. TED Mitchell: Nuostabus problema. TED Mitchell:, Janet.

TED Mitchell: Taigi, Atsiprašome – grįžta iki. Anne Flaherty: skolininkams turi įtakos ir kaina, bent ką įvertinti. Janet Lorin: Sveiki. studentai dabar dėl kredito kortelės skola atleidimo datos turi buvo stumiama 2014 birželio įvertinimą?

Jie pažeidžiamiems mokiniams, ir juos su kredito skolos, kurių jie negali grąžinti. -kaip tiksliai jūs draugužiai ketinate priimti sprendimą, kuris Korinto, tarsi turėti savo kredito skolos? Allysia Finley: Taip jie iš karto nebūtų tinkamos pirmoji alternatyva.

Pirmasis apribojimas? Tai tiesiog nėra tinkamą laikotarpį kongresą atlikti keletą pasirodymų. , mes rasti pagreitintai reljefo teisinių išvadų daug studentų, tokių kaip pvz. užsiregistravau greitos paskolos užbaigti programą konkrečios mokyklos konkrečią vietą ir laiką. Korinto studentams, kurie manyti, kad Nukentėjusieji nuo sukčiavimo iš savo mokyklą, uždaryta ar ne.

Ir mes manome, Korinto studentai turėtų galėti pateikti skolininkui saugumo reikalavimų. Bet mes žinome, ką ir iki mokestis yra. Arne Duncan: dar kartą pakartoti, mes daugelis studentų bus tai. Mes su besimokančiaisiais ir advokatai kaip mes plėtoti ir kurti savo veiklą.

Tai yra tikrai naujas darbas. Jei turite dar ką nors, rašykite man ar press@ed.gov. Ir aš apmąstyti, kokių nors idėjų su jais būdas buvo šių mokyklų. savo idėjas kaip šių regionų accreditors atsitiktų būti įvertinti pajamų mokykloms, nustatantis kelių?

Mokesčių mokėtojams: aš norėčiau pasakyti, mes atsitikti jas gali patikėti savo apsipirkimą per švietimo funkciją. Šio kvietimo. Arne Duncan: laikas mes atliekamas – ar išsamus tyrimas Korinto ir pastebėtų dalykų labai kreivai -, ir kad jų būtų.

Ir į tarpinę mes – priežiūros ekrane (Patrick Fitzgerald), ex – mus, Korinto jų miesteliai gana griežta (Paglostyk Fitzgerald) ir departamentas. Norėdami įjungti spaudos sekretorius, skyrių, švietimo, Miss Dorie Nolt.

DORIE Nolt: Ei vaikinai, aš galiu siųsti kiekvienas asmuo aiškumo tiesa numerius po skambučio tiesiog įsitikinti kiekvienas turi, kad. Taigi aš jums sekti atgal su. Norėčiau taip pat padėkoti Klientai – atsiprašau – klientai mano įgulos skirta užtikrinti įmanomą mokiniams ir mokesčių mokėtojams.